Yhteystiedot

DECOlight Oy

2101990-7

Satakunnankatu 12

33100 Tampere, Finland

Tel +358 10 4236 360

Laskutus

Olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa.

Sähköinen laskutus

Verkkolaskuosoite: 003721019907 Operaattori: Oma Säästöpankki (ITELFIHH) Aineistomuoto: Finvoice

Laskut sähköpostilla

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa osoitteeseen: invoices@decolight.fi.

Paperilaskut

DECOlight Oy, Satakunnankatu 12, 33100 Tampere


Janne Paulamäki

Toimitusjohtaja

janne@decolight.fi

+358 40 515 1785

Kalevankatu 31, 00100 Helsinki

Janne Paulamäki

sami nuutinen

Myynti

sami@decolight.fi

+358 10 4236 364

Kalevankatu 31, 00100 Helsinki

sami nuutinen

Nico Lehtonen

Myynti

info@decolight.fi / nico@decolight.fi

+358 10 4236 364

Kalevankatu 31, 00100 Helsinki

Nico Lehtonen

Heini laine

Tilaus

tilaus@decolight.fi / heini@decolight.fi

+358 10 4236 360

Satakunnankatu 12, 33100 Tampere

Heini laine


Kia Piltz

Markkinointi

kia@decolight.fi

+358 10 4236 364

Kalevankatu 31, 00100 Helsinki

Kia Piltz

Jaakko rantanen

laskutus

jaakko@decolight.fi

+358 10 4236 360

Satakunnankatu 12, 33100 Tampere

Jaakko rantanen

TILAA UUTISKIRJEEMME